Please enable JSTRI
Proste i eleganckie formy. Naturalny, ponadczasowy materiał. To znaki rozpoznawcze naszych grzejników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą a po więcej szczegółów do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

WAVE

CUBE

ICEBERG
Zwycięski projekt w naszym konkursie. Grzejnik kamienny został ubrany w zaskakującą formę przestrzenną. Widząc go od razu przychodzi skojarzenie z potężnymi górami lodowymi. Lód i ogień, chłód i ciepło. Jak widać można to połączyć.

PROJEKTY KONCEPCYJNE

Firma nasza nie zamyka się na pomysły innych. Dzięki współpracy z Wydziałem Architektury Politechniki Białostosckiej mamy możliwość współpracy z młodymi projektantami. Zaszczepić im miłość do naturalnego kamienia oraz móc podpatrywać ich świeże spojrzenie na wykorzystanie kamienia w projektach.

Dzięki współpracy tej narodził się pomysł mini konkursu dla młodych projektantów. W jego wyniku powstały bardzo ciekawe i niespotykane na rynku projekty grzejników kamiennych. Warunki konkursu kładły duży nacisk na możliwość wykonania takiej realizacji, także prezentujemy Państwu projekty ale możliwe do wykonania. Mogłyby one idealnie wkomponować się w wasze projekty wnętrz.

Poniżej przedstawiamy wyróżnione prace.

pobierz katalog PDF