Please enable JS

long island

Materiał: trawertyn

Żywica: epoksyd, barwiony

Inspiracja: mapa

Wymiar: 120x60x7

Jak nazwa wskazuje, kształt tego blatu inspirowany był mapą terenową ujścia rzeki Hudson i wyspy Long Island w USA. Możliwość użycia nowoczesnych narzędzi do obróbki kamienia pozwala nam odtworzyć każdy skrawek mapy świata. Jeśli masz swoje ulubione miejsce na ziemi, które lubisz odwiedzać, możesz teraz je mieć u siebie w formie praktycznego i zjawiskowego stolika kawowego lub blatu biurka.

Kilka technicznych szczegółów : blat wykonany z jednej bryły kamienia ( włoski trawertyn ), wymiary blatu to 120 x 60 x 7 cm. Kształt frezowany CNC. Uzupełnienie : żywica epoksydowa, barwiona w masie. Wykończenie : poler.

Lodowiec

Materiał: marmur

Żywica: epoksyd, barwiony

Inspiracja: natura

Wymiar: 90x8

Nie zawsze należy poprawiać na siłę naturalne piękno kamienia. W tym projekcie wykorzystaliśmy naturalne pęknięcie, otrzymując zjawiskowy efekt. W połączeniu z żywicą i zamykając to w klasycznym kształcie okręgu, otrzymaliśmy jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny stolik. W takiej formie podkreśli prestiż każdego wnętrza, klasycznego jak i nowoczesnego.

Kilka technicznych szczegółów : blat wykonany z jednej bryły kamienia ( włoski marmur ), wymiary blatu to średnica 90 cm, grubość 8 cm. Uzupełnienie : żywica epoksydowa, barwiona w masie. Wykończenie : poler.

WOOW

Materiał: trawertyn

Żywica: epoksyd, barwiony

Inspiracja: natura

Wymiar: 120x60x45

Powiem szczerze, iż przy tym projekcie trochę "pojechaliśmy" ;). Jedni twierdzili, że się nam to nie uda, inni, że jesteśmy szaleni. Lecz dzięki temu, że jesteśmy trochę odważni i na pewno odrobinę szaleni, projekt wypalił. Jego nazwa wzięła się z najczęstszych reakcji jakie wywoływał. Co bardzo nas cieszy i potwierdza, że w tym szaleństwie jest metoda :). Każdy znajdzie w nim swoją własną inspirację więc nie będziemy jej narzucali.

Kilka technicznych szczegółów : stolik wykonany z jednej bryły kamienia ( włoski travertyn ), wymiary całego stołu to 60 x 120 x 45 cm. Uzupełnienie : żywica epoksydowa, barwiona w masie. Wykończenie : poler.


powrót na stronę główną