Please enable JS

NASZE USŁUGI

PROJEKTY
INDYWIDUALNE
Obsługa klienta indywidualnego w zakresie wykonania i instalacji elementów kamiennych wystroju wnętrz.

Projekty indywidualne

PRODUKCJA

.

Firma nasza oferuje wykonanie i montaż wszelkich elementów kamiennych wystroju wnętrz.

OBSŁUGA REALIZACJI

.

Z nami możesz znaleźć odpowiedni materiał ( importujemy kamienie z całego świata ), wykonać najbardziej szalony projekt ( projektujemy w CAD i 3D ) oraz wdrożyć go do realizacji ( centra obróbcze CNC o szerokich możliwościach ) i oczywiście dopinamy wszystko na ostatni guzik dzięki naszym ekipom montażowym.

MONTAŻ

.

Zapewniamy montaż naszych elementów przez wyspecjalizowane ekipy montażowe. Nadzorujemy też etapy instalacji w celu utrzymania jak najwyższych standardów wykonania.

ZASIĘG

.

Z racji lokalizacji, najwięcej naszych produktów znajdziecie Państwo w Polsce oraz dzięki naszym kooperantom na terenie cełej Unii Europejksiej. Jednocześnie nasze produkty i usługi trafiły na takie rynki jak Białoruś, Rosja ( Moskwa, Krasnojarsk), Kazachstan, USA, Kanada

USŁUGI POGWARANCYJNE

.

Nasze możliwości nie kończą się na wykonaniu i zamontowaniu elementów kamiennych. Świadczymy również usługi odnawiania starych posadzek kamiennych, sprzedaży impregnatów oraz środków ochronnych do kamienia naturalnego.
PROJEKTY
KOMERCYJNE
Produkcja seryjna, detali oraz gotowych produktów kamiennych.

Projekty komercyjne

POMYSŁ

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jesteśmy w stanie wykonać niemal dowolny element z kamienia naturalnego. Warto jednak przesłać nam swój pomysł w celu wstępnej analizy wykonalności ;)

PRODUKCJA

Nasze produkty wykonujemy i obrabiamy na nowoczesnych centrach obróbczych CNC do kamienia. Dzięki temu mamy gwarancje dokładności oraz powtarzalności elementów w przypadku zamówień seryjnych.

BRANDING

Masz pomysł na produkt ale nie wiesz jak się za to zabrać. Pomożemy Ci go zaprojektować i wdrożyć do produckji pod Twoją marką.

ZASIĘG

Możesz z nami współpracować z dowolnego miejsca na świecie. Dopilnujemy wszystkiego

WIZUALIZACJA PRODUKTU

Nie jesteś pewien efektu końcowego ? Jesteśmy w stanie wykonać wizualizację komputerową Twojego projektu, pozwoli to storzyć produkt Twoich marzeń.

to tylko ładny kamień proszę przewijaj dalej

DLACZEGO
WARTO NAS
WYBRAĆ?

SZEROKI WACHLARZ USŁUG

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

NAJLEPSZE MATERIAŁY

PRECYZJA WYKONANIA

img img
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ...